Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Fundusze europejskie

Content

Opis: 

Dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku 14 maja 2019 r. zaprasza na dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich, który odbędzie się w Urzędzie Miasta w Bielsku Podlaskim przy ul. M. Kopernika 1, w godz. 10.00 - 12.30.

Mieszkańcy Bielska Podlaskiego i okolic będą mogli dowiedzieć się m.in.:

  • czy istnieje możliwość dofinansowania danego przedsięwzięcia ze środków unijnych,
  • jakie są terminy konkursów,
  • gdzie składać ewentualne wnioski,
  • jak przebiega procedura ubiegania się o dofinansowanie.

Dyżur będzie przeznaczony dla wszystkich mieszkańców, w tym przedsiębiorców, przedstawicieli kultury, jednostek samorządu terytorialnego i innych. Serdecznie zapraszamy.

Data wydarzenia: 
14.05.2019 10:00 to 12:30
Miejsce wydarzenia: 

Urząd Miasta, ul. Kopernika 1

Organizator: 
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

May 2019

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 May 2019 (Friday)
Events of the day 4 May 2019 (Saturday)
Events of the day 5 May 2019 (Sunday)
Events of the day 6 May 2019 (Monday)
7
8
Events of the day 9 May 2019 (Thursday)
Events of the day 10 May 2019 (Friday)
Events of the day 11 May 2019 (Saturday)
Events of the day 12 May 2019 (Sunday)
Events of the day 13 May 2019 (Monday)
Events of the day 14 May 2019 (Tuesday)
15
16
Events of the day 17 May 2019 (Friday)
Events of the day 18 May 2019 (Saturday)
Events of the day 19 May 2019 (Sunday)
20
Events of the day 21 May 2019 (Tuesday)
22
23
Events of the day 24 May 2019 (Friday)
Events of the day 25 May 2019 (Saturday)
26
27
28
29
30
31

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię