Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

IV liga piłkarzy

Content

Opis: 

W ramach rozgrywek piłkarskiej IV ligi Tur Bielsk Podlaski podejmie Spartę Szepietowo. Początek meczu w niedzielę 5 maja 2019 r. o godz. 16.00 na stadionie miejskim przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim.

26. kolejka - 5 maja, niedziela, 16:00
Tur Bielsk Podlaski - Sparta Szepietowo

Data wydarzenia: 
05.05.2019 16:00 to 18:00
Miejsce wydarzenia: 

Stadion miejski, ul. Orzeszkowej 19

Organizator: 
BKS Tur Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

May 2019

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 May 2019 (Friday)
Events of the day 4 May 2019 (Saturday)
Events of the day 5 May 2019 (Sunday)
Events of the day 6 May 2019 (Monday)
7
8
Events of the day 9 May 2019 (Thursday)
Events of the day 10 May 2019 (Friday)
Events of the day 11 May 2019 (Saturday)
Events of the day 12 May 2019 (Sunday)
Events of the day 13 May 2019 (Monday)
Events of the day 14 May 2019 (Tuesday)
15
16
Events of the day 17 May 2019 (Friday)
Events of the day 18 May 2019 (Saturday)
Events of the day 19 May 2019 (Sunday)
20
Events of the day 21 May 2019 (Tuesday)
22
23
Events of the day 24 May 2019 (Friday)
Events of the day 25 May 2019 (Saturday)
26
27
28
29
30
31

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię