Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Poetycki almanach

Content

Opis: 

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie promujące najnowszą publikację Stowarzyszenia Poetów Ziemi Bielskiej pt. „Bielski Almanach Poezji 2019”. Rozpocznie się ono we wtorek 21 maja 2019 r. o godz. 16.30 w MBP przy ul. Kazimierzowskiej 14 w Bielsku Podlaskim.

Data wydarzenia: 
21.05.2019 16:30
Miejsce wydarzenia: 

MBP, ul. Kazimierzowska 14

Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim i Stowarzyszenie Poetów Ziemi Bielskiej

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

February 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 February 2020 (Saturday)
Events of the day 2 February 2020 (Sunday)
  • Event of the day 2 February 2020 (Sunday): Liga halowa
Events of the day 3 February 2020 (Monday)
  • Event of the day 3 February 2020 (Monday): Mammografia
Events of the day 4 February 2020 (Tuesday)
  • Event of the day 4 February 2020 (Tuesday): Mammografia
Events of the day 5 February 2020 (Wednesday)
6
Events of the day 7 February 2020 (Friday)
Events of the day 8 February 2020 (Saturday)
Events of the day 9 February 2020 (Sunday)
Events of the day 10 February 2020 (Monday)
Events of the day 11 February 2020 (Tuesday)
Events of the day 12 February 2020 (Wednesday)
Events of the day 13 February 2020 (Thursday)
14
Events of the day 15 February 2020 (Saturday)
Events of the day 16 February 2020 (Sunday)
Events of the day 17 February 2020 (Monday)
18
19
Events of the day 20 February 2020 (Thursday)
Events of the day 21 February 2020 (Friday)
Events of the day 22 February 2020 (Saturday)
Events of the day 23 February 2020 (Sunday)
Events of the day 24 February 2020 (Monday)
25
26
27
28
Events of the day 29 February 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię