Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Koncert moniuszkowski

Content

Opis: 

Bielski Dom Kultury zaprasza na koncert z udziałem artystów Opery Podlaskiej, z okazji ustanowienia roku 2019 Rokiem Moniuszkowskim. Koncert rozpocznie się w poniedziałek 6 maja 2019 r. o godz. 10.00 w siedzibie BDK-u przy ul. Kopernika 3. Wstęp wolny.

Więcej o wydarzeniu: "Śpiewnik domowy - Pieśni".

 

Data wydarzenia: 
06.05.2019 10:00
Miejsce wydarzenia: 

BDK, ul. Kopernika 3

Organizator: 
Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

July 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 July 2019 (Monday)
Events of the day 2 July 2019 (Tuesday)
Events of the day 3 July 2019 (Wednesday)
Events of the day 4 July 2019 (Thursday)
Events of the day 5 July 2019 (Friday)
Events of the day 6 July 2019 (Saturday)
7
Events of the day 8 July 2019 (Monday)
Events of the day 9 July 2019 (Tuesday)
Events of the day 10 July 2019 (Wednesday)
Events of the day 11 July 2019 (Thursday)
Events of the day 12 July 2019 (Friday)
Events of the day 13 July 2019 (Saturday)
  • Event of the day 13 July 2019 (Saturday): Food trucki
Events of the day 14 July 2019 (Sunday)
Events of the day 15 July 2019 (Monday)
Events of the day 16 July 2019 (Tuesday)
Events of the day 17 July 2019 (Wednesday)
Events of the day 18 July 2019 (Thursday)
Events of the day 19 July 2019 (Friday)
Events of the day 20 July 2019 (Saturday)
21
22
23
24
25
26
Events of the day 27 July 2019 (Saturday)
Events of the day 28 July 2019 (Sunday)
29
30
Events of the day 31 July 2019 (Wednesday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię