Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Koncert muzyki cerkiewnej

Content

Opis: 

Koncert muzyki cerkiewnej w wykonaniu uczestników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej Hajnówka '2019 rozpocznie się w piątek 17 maja 2019 r. o godz. 19.00 w siedzibie Bielskiego Domu Kultury przy ul. Kopernika 3 w Bielsku Podlaskim. Wystąpią: Męski Chór z Witebska na Białorusi oraz Młodzieżowy Chór "Adamant" z Rygi na Łotwie. Wstęp wolny.

 

Data wydarzenia: 
17.05.2019 19:00
Miejsce wydarzenia: 

BDK, ul. Kopernika 3

Organizator: 
Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski i Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 September 2019 (Sunday)
Events of the day 2 September 2019 (Monday)
Events of the day 3 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 4 September 2019 (Wednesday)
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Cyrk
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Piłkarska klasa A
5
Events of the day 6 September 2019 (Friday)
Events of the day 7 September 2019 (Saturday)
Events of the day 8 September 2019 (Sunday)
Events of the day 9 September 2019 (Monday)
Events of the day 10 September 2019 (Tuesday)
11
12
Events of the day 13 September 2019 (Friday)
Events of the day 14 September 2019 (Saturday)
Events of the day 15 September 2019 (Sunday)
Events of the day 16 September 2019 (Monday)
Events of the day 17 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 18 September 2019 (Wednesday)
19
20
Events of the day 21 September 2019 (Saturday)
Events of the day 22 September 2019 (Sunday)
23
24
25
26
27
Events of the day 28 September 2019 (Saturday)
Events of the day 29 September 2019 (Sunday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię