Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Turniej policjantów

Content

Opis: 

Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji odbędzie się w piątek 24 maja 2019 r. na stadionie miejskim przy ul. Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim.

Data wydarzenia: 
24.05.2019 08:00 to 15:00
Miejsce wydarzenia: 

Stadion miejski, ul. Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
KPP Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 October 2019 (Tuesday)
Events of the day 2 October 2019 (Wednesday)
Events of the day 3 October 2019 (Thursday)
Events of the day 4 October 2019 (Friday)
Events of the day 5 October 2019 (Saturday)
Events of the day 6 October 2019 (Sunday)
Events of the day 7 October 2019 (Monday)
Events of the day 8 October 2019 (Tuesday)
Events of the day 9 October 2019 (Wednesday)
Events of the day 10 October 2019 (Thursday)
Events of the day 11 October 2019 (Friday)
Events of the day 12 October 2019 (Saturday)
Events of the day 13 October 2019 (Sunday)
14
15
Events of the day 16 October 2019 (Wednesday)
17
18
Events of the day 19 October 2019 (Saturday)
Events of the day 20 October 2019 (Sunday)
21
Events of the day 22 October 2019 (Tuesday)
Events of the day 23 October 2019 (Wednesday)
Events of the day 24 October 2019 (Thursday)
25
Events of the day 26 October 2019 (Saturday)
27
28
29
30
31

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię