Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Pod Opieką Bogurodzicy

Content

Opis: 

III Edycja Międzynarodowego Festiwalu "Pod Opieką Bogurodzicy" odbędzie się od 24 do 26 maja 2019 r. w Bielsku Podlaskim.

W sobotę 25 maja o godzinie 17.00 odbędzie się koncert w cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego w Bielsku Podlaskim ul. Traugutta 3.

Wystąpią :

1. Chór Kameralny składający się z dyrygentów bielskich parafii,

2. Chór parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Siemiatyczach,

3. Chór Młodzieżowy Katedry św. Mikołaja w Białymstoku,

4. Chór Młodzieżowy Katedry św. Marii Magdaleny w Warszawie,

5. Chór Żeńskiego Monasteru w Gródku (Ukraina),

6. Chór Parafii św. Serafima Żyrowickiego w Grodnie (Białoruś),

7. Chór Parafii Prawosławnej w Panczevie (Serbia).

Przedsięwzięcie jest współfinansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Domów Kultury Prawosławnej Diecezji Warszawsko–Bielskiej i parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim.

Data wydarzenia: 
25.05.2019 17:00
Miejsce wydarzenia: 

Cerkiew Zmartwychwstania Pańskiego w Bielsku Podlaskim ul. Traugutta 3

Organizator: 
Fundacja Domów Kultury Prawosławnej Diecezji Warszawsko–Bielskiej i parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

June 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 June 2019 (Saturday)
Events of the day 2 June 2019 (Sunday)
Events of the day 3 June 2019 (Monday)
4
5
6
Events of the day 7 June 2019 (Friday)
  • Event of the day 7 June 2019 (Friday): Kino w BDK
Events of the day 8 June 2019 (Saturday)
Events of the day 9 June 2019 (Sunday)
10
Events of the day 11 June 2019 (Tuesday)
12
Events of the day 13 June 2019 (Thursday)
14
Events of the day 15 June 2019 (Saturday)
Events of the day 16 June 2019 (Sunday)
17
Events of the day 18 June 2019 (Tuesday)
Events of the day 19 June 2019 (Wednesday)
Events of the day 20 June 2019 (Thursday)
Events of the day 21 June 2019 (Friday)
Events of the day 22 June 2019 (Saturday)
Events of the day 23 June 2019 (Sunday)
Events of the day 24 June 2019 (Monday)
Events of the day 25 June 2019 (Tuesday)
Events of the day 26 June 2019 (Wednesday)
Events of the day 27 June 2019 (Thursday)
Events of the day 28 June 2019 (Friday)
Events of the day 29 June 2019 (Saturday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię