Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Mecz charytatywny

Content

Opis: 

Charytatywny mecz koszykówki na rzecz zbiórki funduszy na leczenie chorej dziewczynki Emilki organizuje Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim.

Podczas meczu rywalizować będą nauczyciele i uczniowie SP 5. W jego trakcie rozdane zostaną cegiełki z informacją, na jakie konto można wpłacać pieniądze na leczenie chorego dziecka.

Impreza pod hasłem "Gramy dla Emilki" rozpocznie się we wtorek 11 czerwca 2019 roku o godz. 9.00 w nowej hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim przy ul. 11 Listopada 6.

Data wydarzenia: 
11.06.2019 09:00
Miejsce wydarzenia: 

Hala sportowa I LO im. Kościuszki w Bielsku Podlaskim, ul. 11 Listopada 6

Organizator: 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 September 2019 (Sunday)
Events of the day 2 September 2019 (Monday)
Events of the day 3 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 4 September 2019 (Wednesday)
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Cyrk
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Piłkarska klasa A
5
Events of the day 6 September 2019 (Friday)
Events of the day 7 September 2019 (Saturday)
Events of the day 8 September 2019 (Sunday)
Events of the day 9 September 2019 (Monday)
Events of the day 10 September 2019 (Tuesday)
11
12
Events of the day 13 September 2019 (Friday)
Events of the day 14 September 2019 (Saturday)
Events of the day 15 September 2019 (Sunday)
Events of the day 16 September 2019 (Monday)
Events of the day 17 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 18 September 2019 (Wednesday)
19
20
Events of the day 21 September 2019 (Saturday)
Events of the day 22 September 2019 (Sunday)
23
24
Events of the day 25 September 2019 (Wednesday)
26
27
Events of the day 28 September 2019 (Saturday)
Events of the day 29 September 2019 (Sunday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię