Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Senior na drodze

Content

Opis: 

We wtorek 18 czerwca 2019 r. na godzinę 9.00 zaplanowano spotkanie pt.: „Senior na drodze - pamiętaj o bezpieczeństwie”, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielsku Podlaskim przy ul. Kazimierzowskiej 14.

Więcej o akcji w informacji -> Senior na drodze - zaproszenie

Senior na drodze. Pamiętaj o bezpieczeństwie

Data wydarzenia: 
18.06.2019 09:00 to 11:00
Miejsce wydarzenia: 

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim, ul. Kazimierzowska 14

Organizator: 
Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 September 2019 (Sunday)
Events of the day 2 September 2019 (Monday)
Events of the day 3 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 4 September 2019 (Wednesday)
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Cyrk
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Piłkarska klasa A
5
Events of the day 6 September 2019 (Friday)
Events of the day 7 September 2019 (Saturday)
Events of the day 8 September 2019 (Sunday)
Events of the day 9 September 2019 (Monday)
Events of the day 10 September 2019 (Tuesday)
11
12
Events of the day 13 September 2019 (Friday)
Events of the day 14 September 2019 (Saturday)
Events of the day 15 September 2019 (Sunday)
Events of the day 16 September 2019 (Monday)
Events of the day 17 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 18 September 2019 (Wednesday)
19
20
Events of the day 21 September 2019 (Saturday)
Events of the day 22 September 2019 (Sunday)
23
24
Events of the day 25 September 2019 (Wednesday)
26
27
Events of the day 28 September 2019 (Saturday)
Events of the day 29 September 2019 (Sunday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię