Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Wakacje z biblioteką 2019

Content

Opis: 

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat "Wakacje z biblioteką 2019" organizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim.

Będą się one odbywały przez dwa tygodnie - w terminie 8-19 lipca 2019 r. - od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 13.00 w MBP przy ul. Kazimierzowskiej 14. Zapisywać się można na nie w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP oraz telefonicznie pod numerem 85 730 21 07.

Data wydarzenia: 
15.07.2019 11:00 to 19.07.2019 13:00
Miejsce wydarzenia: 

MBP, ul. Kazimierzowska 14

Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

July 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 July 2019 (Monday)
Events of the day 2 July 2019 (Tuesday)
Events of the day 3 July 2019 (Wednesday)
Events of the day 4 July 2019 (Thursday)
Events of the day 5 July 2019 (Friday)
Events of the day 6 July 2019 (Saturday)
7
Events of the day 8 July 2019 (Monday)
Events of the day 9 July 2019 (Tuesday)
Events of the day 10 July 2019 (Wednesday)
Events of the day 11 July 2019 (Thursday)
Events of the day 12 July 2019 (Friday)
Events of the day 13 July 2019 (Saturday)
  • Event of the day 13 July 2019 (Saturday): Food trucki
Events of the day 14 July 2019 (Sunday)
Events of the day 15 July 2019 (Monday)
Events of the day 16 July 2019 (Tuesday)
Events of the day 17 July 2019 (Wednesday)
Events of the day 18 July 2019 (Thursday)
Events of the day 19 July 2019 (Friday)
Events of the day 20 July 2019 (Saturday)
21
22
23
24
25
26
Events of the day 27 July 2019 (Saturday)
Events of the day 28 July 2019 (Sunday)
29
30
Events of the day 31 July 2019 (Wednesday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię