Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Wakacyjny Fun

Content

Opis: 

Wakacyjny Fun - pod taką nazwą odbędą się wakacyjne zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat przygotowane przez Świetlicę Socjoterapeutyczną Caritas w Bielsku Podlaskim i Parafię Narodzenia NMP i sw. Mikołaja. Zajęcia potrwają od 5 do 10 sierpnia 2019 r. w godz. 9-14, a ich miejscem będzie Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas przy ul. Kościelnej 4A.

 

Data wydarzenia: 
05.08.2019 09:00 to 10.08.2019 14:00
Miejsce wydarzenia: 

Świetlica Terapeutyczna Caritas, ul. Kościelna 4A w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Parafia Narodzenia NMP i św. Mikołaja w Bielsku Podlaskim, Świetlica Terapeutyczna Caritas w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

January 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 January 2020 (Wednesday)
2
3
4
5
Events of the day 6 January 2020 (Monday)
7
8
9
Events of the day 10 January 2020 (Friday)
11
Events of the day 12 January 2020 (Sunday)
  • Event of the day 12 January 2020 (Sunday): Kino w BDK
  • Event of the day 12 January 2020 (Sunday): WOŚP 2020
13
14
Events of the day 15 January 2020 (Wednesday)
16
17
Events of the day 18 January 2020 (Saturday)
Events of the day 19 January 2020 (Sunday)
Events of the day 20 January 2020 (Monday)
Events of the day 21 January 2020 (Tuesday)
Events of the day 22 January 2020 (Wednesday)
Events of the day 23 January 2020 (Thursday)
Events of the day 24 January 2020 (Friday)
Events of the day 25 January 2020 (Saturday)
Events of the day 26 January 2020 (Sunday)
Events of the day 27 January 2020 (Monday)
Events of the day 28 January 2020 (Tuesday)
Events of the day 29 January 2020 (Wednesday)
Events of the day 30 January 2020 (Thursday)
Events of the day 31 January 2020 (Friday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię