Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Turniej młodych piłkarzy

Content

Opis: 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim będzie gospodarzem piłkarskiego Turnieju im. Ryszarda Żodzika. Turniej zorganizuje w niedzielę 1 września 2019 r. Podlaski Związek Piłki Nożnej w ramach obchodów swojego 90-lecia.

W turnieju, który rozpocznie się o godzinie 10.30 i zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim, uczestniczyć będzie 15 drużyn chłopców z rocznika 2008 oraz młodszych. Białostocki PZPN i bielski MOSiR proszą zainteresowane kluby o przesłanie zgłoszenia na adres e-mailowy: boguslawnos@podlaskizpn.org. Liczba miejsc dla uczestników turnieju jest ograniczona.

Data wydarzenia: 
01.09.2019 10:30
Miejsce wydarzenia: 

Stadion przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Podlaski Związek Piłki Nożnej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
Events of the day 17 November 2019 (Sunday)
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
Events of the day 23 November 2019 (Saturday)
Events of the day 24 November 2019 (Sunday)
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię