Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Podlaskie Forum Urbanistów

Content

Opis: 

XII Podlaskie Forum Urbanistów Bielsk Podlaski, 6 września 2019 r. "Planowanie przestrzenne jako instrument rozwoju społeczno-gospodarczego miast powiatowych i powiatów".

Program Podlaskiego Forum Urbanistów 6 września 2019 r.
Centrum Integracji Europejskiej Hotelu Unibus przy ul. Widowskiej 4 w Bielsku Podlaskim

godz. 9.00
rejestracja uczestników XII Podlaskiego Forum Urbanistów

godz. 9.30
Sesja I  Problemy rozwojowe małych i średnich miast

  • Bielsk Podlaski miasto z potencjałem
  • Miasta powiatowe w polityce społecznej i gospodarczej województwa podlaskiego
  • Wsparcie rządu dla miast małych i średnich w obecnej i przyszłej perspektywie
  • Miasta tracące funkcje społeczno-gospodarcze
  • Debata ekspercka

godz. 11.45
Sesja II  Gospodarka przestrzenna narzędzie rozwoju miasta

  • Zarządzanie przestrzenią zadanie władz publicznych i rola prawa
  • Monitoring i ewaluacja rozwoju miast
  • Skuteczne gospodarowanie przestrzenią w mieście na przykładzie Augustowa
  • Debata ekspercka

godz. 14.00
Sesja III  Fundusze europejskie jako wsparcie rozwoju miast i powiatów

  • Środki finansowe bieżącej perspektywy budżetowej
  • Łomża wsparcie finansowe rozwoju miasta
  • Debata ekspercka

Data wydarzenia: 
06.09.2019 09:00
Miejsce wydarzenia: 

Centrum Integracji Europejskiej Hotelu Unibus przy ul. Widowskiej 4 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Miasto Bielsk Podlaski, Towarzystwo Urbanistów Polskich — oddział w Białymstoku, Fundacja Przyszłości Obszarów Chronionych — Instytut Kronenberga

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 September 2019 (Sunday)
Events of the day 2 September 2019 (Monday)
Events of the day 3 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 4 September 2019 (Wednesday)
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Cyrk
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Piłkarska klasa A
5
Events of the day 6 September 2019 (Friday)
Events of the day 7 September 2019 (Saturday)
Events of the day 8 September 2019 (Sunday)
Events of the day 9 September 2019 (Monday)
Events of the day 10 September 2019 (Tuesday)
11
12
Events of the day 13 September 2019 (Friday)
Events of the day 14 September 2019 (Saturday)
Events of the day 15 September 2019 (Sunday)
Events of the day 16 September 2019 (Monday)
Events of the day 17 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 18 September 2019 (Wednesday)
19
20
Events of the day 21 September 2019 (Saturday)
Events of the day 22 September 2019 (Sunday)
23
24
Events of the day 25 September 2019 (Wednesday)
26
27
Events of the day 28 September 2019 (Saturday)
Events of the day 29 September 2019 (Sunday)
Events of the day 30 September 2019 (Monday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię