Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Pracownia plastyczna zaprasza

Content

Opis: 

Bielski Dom Kultury oraz pracownia plastyczna ART-home zapraszają dzieci oraz młodzież w wieku od 7 do 18 lat na zajęcia plastyczne. Spotkanie organizacyjne zaplanowano na wtorek 3 września 2019 roku o godz. 16.00 w BDK-u przy ul. Kopernika 3.

 

Data wydarzenia: 
03.09.2019 16:00
Miejsce wydarzenia: 

BDK, ul. Kopernika 3 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Bielski Dom Kultury i pracownia plastyczna ART-home

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
Events of the day 17 November 2019 (Sunday)
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
Events of the day 23 November 2019 (Saturday)
Events of the day 24 November 2019 (Sunday)
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię