Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Spektakl w Kreatywnym

Content

Opis: 

Spektakl pt. "Księżniczka na opak wywrócona" wystawi bielski Teatr The M.A.S.K. w sobotę 2 listopada 2019 r. o godz. 21.00 w Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej 35A w Bielsku Podlaskim.

"Księżniczka na opak wywrócona":
Hiszpania. XVII wiek. Rzecz dzieje się na granicy dwóch, jeszcze do niedawana toczących ze sobą wojnę księstw, Parmy i Mantui. Książę Parmy - Roberto (Krzysztof Olejniczak) jest szaleńczo zakochany w Księżniczce Mantui – Dianie (Martyna Szwed), jednak rodziny tych dwojga nie są przychylne temu związkowi. On ma ożenić się ze swoją kuzynką - Florą (Martyna Szczurzewska), ona ma być wydana za Księcia Mediolanu, którego w ogóle nie kocha. Zupełnie przypadkiem w całą tą sytuację zostaje wmieszana służąca (Ania Owerczuk) przebrana za księżniczkę, którą później wszyscy za księżniczkę biorą, nawet sam Roberto. Co się stanie gdy Roberto odkryje kim jest księżniczka? Czy mimo wielu pomyłek i nieporozumień los połączy dwoje zakochanych? Czy uda się uniknąć kolejnej wojny?

Sobota, 02.11.2019 o 21:00 w Kreatywnym Centrum Kultury (ul. Studziwodzka 35a)

Data wydarzenia: 
02.11.2019 21:00
Miejsce wydarzenia: 

KCK, ul. Studziwodzka 35A

Organizator: 
Teatr The M.A.S.K.

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
17
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
23
24
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię