Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Warsztaty w muzeum

Content

Opis: 

Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zaprasza na warsztaty rodzinne z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Warsztaty pod hasłem "Wolność w moim mieście" rozpoczną się w sobotę 9 listopada 2019 roku o godzinie 10.00 w muzeum w ratuszu przy ulicy Mickiewicza 45.

Warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 4–12 lat. Czas trwania zajęć: około 60 minut. Liczba uczestników w grupie: 15 dzieci. Koszt: dziecko - 7 zł,  z Kartą Dużej Rodziny - 2 zł, opiekun - wstęp wolny.

Informacje i zapisy: w muzeum lub telefonicznie 509 336 841.

Więcej informacji -> Sobota Rodzinna w Muzeum w Bielsku Podlaskim

Data wydarzenia: 
09.11.2019 10:00
Miejsce wydarzenia: 

Muzeum, ratusz, ul. Mickiewicza 45

Organizator: 
Muzeum w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
17
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
23
24
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię