Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Content

Wednesday, 29.01.2020

2020-01-27 09:00 to 2020-01-31 15:00 - Ferie w BDK
2020-01-27 09:00 to 2020-01-31 15:00 - Warsztaty muzyczne
2020-01-27 10:00 to 2020-01-31 14:00 - Ferie w ODK
2020-01-28 10:00 to 2020-01-31 12:00 - Karnawałowe warsztaty fotograficzne
2020-01-28 17:00 to 2020-01-30 20:00 - Warsztaty artystyczne Atelier

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię