Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Fundusze europejskie

Content

Opis: 

Dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku we wtorek 10 grudnia 2019 r. zaprasza na dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich, który odbędzie się w Urzędzie Miasta w Bielsku Podlaskim przy ul. M. Kopernika 1, w godz. 10.00 - 12.30.

Mieszkańcy Bielska Podlaskiego i okolic będą mogli dowiedzieć się m.in.:

  • czy istnieje możliwość dofinansowania danego przedsięwzięcia ze środków unijnych,
  • jakie są terminy konkursów,
  • gdzie składać ewentualne wnioski,
  • jak przebiega procedura ubiegania się o dofinansowanie.

Dyżur będzie przeznaczony dla wszystkich mieszkańców, w tym przedsiębiorców, przedstawicieli kultury, jednostek samorządu terytorialnego i innych. Serdecznie zapraszamy.

Data wydarzenia: 
10.12.2019 10:00 to 12:30
Miejsce wydarzenia: 

Urząd Miasta Bielsk Podlaski, ul. Kopernika 1

Organizator: 
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
Events of the day 14 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 14 August 2020 (Friday): Kino w BDK
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię