Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Pamięć i Duma

Content

Opis: 

"Pamieć i Duma. Powstanie Warszawskie 75 lat po..." - taki tytuł nosi wystawa, którą można oglądać od 2 do 21 września 2019 r. w Bielskim Domu Kultury przy ul. Kopernika 3. Wystawa znajduje się w sali na drugim piętrze, a czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00 oraz w godzinach 16.00 - 18.00 po uzgodnieniu telefonicznym (tel. 85 730 34 14). Autor wystawy - Krzysztof "Zygzak" Chojnacki. Wystawa została zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski.

 

Data wydarzenia: 
02.09.2019 09:00
Miejsce wydarzenia: 

BDK, ul. Kopernika 3

Organizator: 
Bielski Dom Kulltury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

July 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
Events of the day 6 July 2020 (Monday)
Events of the day 7 July 2020 (Tuesday)
Events of the day 8 July 2020 (Wednesday)
Events of the day 9 July 2020 (Thursday)
Events of the day 10 July 2020 (Friday)
11
Events of the day 12 July 2020 (Sunday)
Events of the day 13 July 2020 (Monday)
Events of the day 14 July 2020 (Tuesday)
Events of the day 15 July 2020 (Wednesday)
Events of the day 16 July 2020 (Thursday)
Events of the day 17 July 2020 (Friday)
18
Events of the day 19 July 2020 (Sunday)
20
21
22
Events of the day 23 July 2020 (Thursday)
  • Event of the day 23 July 2020 (Thursday): Mammografia
24
25
26
27
28
Events of the day 29 July 2020 (Wednesday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię