Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Warsztaty w muzeum

Content

Opis: 

Muzeum w Bielsku Podlaskim

Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

oraz  Fundacja Na Rzecz Budowy Otwartego Społeczeństwa Oni To My

zapraszają na  warsztaty haftu wstążeczkowego

 pod kierunkiem Maryny Czyściakowej

Z MIŁOŚCIĄ DO KWIATÓW

14 września 2019 r. (sobota), godz. 10.00

14 września 2019 r. (sobota), godz. 12.00

Wstęp 10 zł            Telefon kontaktowy: 509 336 841             Wiek:   16+

Data wydarzenia: 
14.09.2019 10:00
Miejsce wydarzenia: 

Muzeum w Bielsku Podlaskim, ratusz, ul. Mickiewicza 45

Organizator: 
Muzeum w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
14
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię