Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Casting w Revolcie

Content

Opis: 

Studio Tańca Revolt w Bielsku Podlaskim ogłasza casting do grupy tańca towarzyskiego dzieci.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach: 17.00 - 18.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej przy ul. Hołowieskiej 18.

Więce informacji w wydarzeniu: Casting do pokazowej grupy tańca towarzyskiego Revolt

Data wydarzenia: 
17.09.2019 17:00 to 18:00
Miejsce wydarzenia: 

Sala gimnastyczna ZS nr 4, ul. Hołowieska 18

Organizator: 
Studio Tańca Revolt i Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
14
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię