Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

II liga koszykówki

Content

Opis: 

W ramach rozgrywek koszykarskiej II ligi drużyna Tura Basketu Bielsk Podlaski podejmie młodzież z Akademii Koszykówki Legii Warszawa. Początek meczu w sobotę 21 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej numer 3 przy ul. Poniatowskiego 9. Wstęp wolny.

Terminarz meczów Tura Basketu

Plakat zapowiadający mecz Tur Legia

Data wydarzenia: 
21.12.2019 17:00
Miejsce wydarzenia: 

Szkoła Podstawowa numer 3, ulica Poniatowskiego (od ulicy Kopernika)

Organizator: 
KKS Tur Basket

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

July 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
Events of the day 6 July 2020 (Monday)
Events of the day 7 July 2020 (Tuesday)
Events of the day 8 July 2020 (Wednesday)
Events of the day 9 July 2020 (Thursday)
Events of the day 10 July 2020 (Friday)
11
Events of the day 12 July 2020 (Sunday)
Events of the day 13 July 2020 (Monday)
Events of the day 14 July 2020 (Tuesday)
Events of the day 15 July 2020 (Wednesday)
Events of the day 16 July 2020 (Thursday)
Events of the day 17 July 2020 (Friday)
18
Events of the day 19 July 2020 (Sunday)
20
21
22
Events of the day 23 July 2020 (Thursday)
  • Event of the day 23 July 2020 (Thursday): Mammografia
24
25
26
27
28
Events of the day 29 July 2020 (Wednesday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię