Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Jarmark Bożonarodzeniowy

Content

Opis: 

Piąta edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego Bielskiego Domu Kultury odbędzie się w niedzielę 15 grudnia 2019 roku w godzinach 11.00 - 15.00 na Placu Jana Pawła II, w pobliżu ratusza w Bielsku Podlaskim.

Chętni do wystawienia swojego rękodzieła mogą się zgłaszać do 12 grudnia 2019 roku do Bielskiego Domu Kultury (telefon 85 730 34 14).

 

Plakat z ogłoszeniem o jarmarku

Data wydarzenia: 
15.12.2019 11:00 to 15:00
Miejsce wydarzenia: 

Plac Jana Pawła II, przy ratuszu w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
Events of the day 21 September 2020 (Monday)
22
23
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię