Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Konsultacje budżetowe

Content

Opis: 

W środę 4 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w tymczasowej siedzibie Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim przy ulicy Kopernika 3 odbędą się konsultacje z mieszkańcami miasta dotyczące projektu budżetu miasta na rok 2020.

Projekt budżetu znajduje się do wglądu w pokoju numer 304 Urzędu Miasta Bielsk Podlaski przy ulicy Kopernika 1 oraz został zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bielsk Podlaski w zakładce "Zarządzenia Burmistrza Miasta".

Data wydarzenia: 
04.12.2019 17:00
Miejsce wydarzenia: 

Bielski Dom Kultury, ulica Kopernika 3

Organizator: 
Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
14
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię