Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

III liga koszykówki

Content

Opis: 

Mecz III ligi koszykówki mężczyzn pomiędzy zespołem rezerwowym bielskiego Tura Basketu a gośćmi z Wołomina rozpocznie się w niedzielę 15 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Poniatowskiego 9.

Data wydarzenia: 
15.12.2019 17:00
Miejsce wydarzenia: 

Sala gimnastyczna SP3, ulica Poniatowskiego 9 (wejście od ulicy Kopernika)

Organizator: 
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
Events of the day 13 August 2020 (Thursday)
Events of the day 14 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 14 August 2020 (Friday): Kino w BDK
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
Events of the day 23 August 2020 (Sunday)
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię