Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Bielsk piaskiem malowany

Content

Prezentacja artystyczna pt. „Bielsk piaskiem malowany” w wykonaniu Tetiany Halicyny, pochodzącej z Ukrainy mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Wydarzenie miało miejsce podczas Gali 40. Dni Bielska Podlaskiego 31 maja 2019 roku w Centrum Integracji Europejskiej w Bielsku Podlaskim.

Relacja fotograficzna z gali

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
Events of the day 21 September 2020 (Monday)
22
Events of the day 23 September 2020 (Wednesday)
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię