Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Koncert kolęd w szkole muzycznej

Content

Opis: 

Koncert kolęd "Śpiewajcie i grajcie Mu" rozpocznie się we czwartek 19 grudnia 2019 roku o godzinie 16.30 w Państwowej Szkole Muzycznej w Bielsku Podlaskim przy ulicy Widowskiej 4.

Więcej informacji w wydarzeniu -> "Śpiewajcie i grajcie Mu"

Data wydarzenia: 
19.12.2019 16:30
Miejsce wydarzenia: 

PSM, ulica Widowska 4 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
Events of the day 13 August 2020 (Thursday)
Events of the day 14 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 14 August 2020 (Friday): Kino w BDK
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
Events of the day 23 August 2020 (Sunday)
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię