Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Liga halowa

Content

Opis: 

Szósta kolejka Miejskiej Halowej Ligi w piłce nożnej sezonu 2019/20 odbędzie się w niedzielę 29 grudnia 2019 roku. Start o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 imienia Jarosława Kostycewicza w Bielsku Podlaskim.

Rozgrywki odbywają się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.

(29 grudnia 2019 – niedziela)

VI kolejka

  • 900        FC Damy Rade - Strabla
  • 940        Bukmacherzy – Danwood
  • 1020     BSPH – MKW96
  • 1100     Inter-Graf - Infra Instal
  • 1140    Łączy Nas Piłka - UG Bielsk Podlaski

Data wydarzenia: 
29.12.2019 09:00
Miejsce wydarzenia: 

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3 imienia Jarosława Kostycewicza, ulica Poniatowskiego 9

Organizator: 
MOSiR Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
14
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię