Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Ferie w BDK

Content

Opis: 

Bielski Dom Kultury zaprasza na Ferie Artystyczne.

Cykl zajęć, warsztatów i spotkań dla dzieci i młodzieży przebywających w mieście podczas ferii zimowych, prowadzony będzie od 27 do 31 stycznia 2020 roku w godzinach 9.00 - 15.00.

Data wydarzenia: 
27.01.2020 09:00 to 31.01.2020 15:00
Miejsce wydarzenia: 

Bielski Dom Kultury, ulica Kopernika 3

Organizator: 
Bielski Dom Kultury
Załączniki: 

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

July 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
Events of the day 6 July 2020 (Monday)
Events of the day 7 July 2020 (Tuesday)
Events of the day 8 July 2020 (Wednesday)
Events of the day 9 July 2020 (Thursday)
Events of the day 10 July 2020 (Friday)
11
Events of the day 12 July 2020 (Sunday)
Events of the day 13 July 2020 (Monday)
Events of the day 14 July 2020 (Tuesday)
Events of the day 15 July 2020 (Wednesday)
Events of the day 16 July 2020 (Thursday)
Events of the day 17 July 2020 (Friday)
18
Events of the day 19 July 2020 (Sunday)
20
21
22
Events of the day 23 July 2020 (Thursday)
  • Event of the day 23 July 2020 (Thursday): Mammografia
24
25
26
27
28
Events of the day 29 July 2020 (Wednesday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię