Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Fundusze europejskie

Content

Opis: 

Dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku we wtorek 11 lutego 2020 r. zaprasza na dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich, który odbędzie się w sali ślubów nr 100 Urzędu Miasta w Bielsku Podlaskim przy ul. M. Kopernika 1, w godz. 10.00 - 12.30.

Mieszkańcy Bielska Podlaskiego i okolic będą mogli dowiedzieć się m.in.:

  • czy istnieje możliwość dofinansowania danego przedsięwzięcia ze środków unijnych,
  • jakie są terminy konkursów,
  • gdzie składać ewentualne wnioski,
  • jak przebiega procedura ubiegania się o dofinansowanie.

Dyżur będzie przeznaczony dla wszystkich mieszkańców, w tym przedsiębiorców, przedstawicieli kultury, jednostek samorządu terytorialnego i innych. Serdecznie zapraszamy.

Data wydarzenia: 
11.02.2020 10:00 to 12:30
Miejsce wydarzenia: 

Urząd Miasta Bielsk Podlaski, ul. Kopernika 1, sala ślubów nr 100 (I piętro)

Organizator: 
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
Events of the day 21 September 2020 (Monday)
22
23
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię