Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Odnawialne źródła energii

Content

Opis: 

Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski zaprasza na spotkanie informacyjne mieszkańców, którzy złożyli Deklaracje i Ankiety udziału w projekcie z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Spotkanie odbędzie się 5 lutego 2020 r. godz. 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 (wejście od ulicy Kopernika). Przewidywany czas zakończenia spotkania to godz. 17.30.

Data wydarzenia: 
05.02.2020 16:00 to 17:30
Miejsce wydarzenia: 

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3 (wejście od ulicy Kopernika)

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
Events of the day 21 September 2020 (Monday)
22
23
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię