Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Odnawialne źródła energii

Content

Opis: 

Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski zaprasza na spotkanie informacyjne mieszkańców, którzy złożyli Deklaracje i Ankiety udziału w projekcie z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Spotkanie odbędzie się 5 lutego 2020 r. godz. 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 (wejście od ulicy Kopernika). Przewidywany czas zakończenia spotkania to godz. 17.30.

Data wydarzenia: 
05.02.2020 16:00 to 17:30
Miejsce wydarzenia: 

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3 (wejście od ulicy Kopernika)

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię