Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

III liga koszykówki

Content

Opis: 

W ramach rozgrywek III ligi koszykówki Tur Basket II Bielsk Podlaski podejmie UKS WGR Team Grójec. Początek meczu w niedzielę 8 marca 2020 roku o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Poniatowskiego 9. Wstęp wolny.

Data wydarzenia: 
08.03.2020 17:00
Miejsce wydarzenia: 

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3, ulica Poniatowskiego 9 (wejście od Kopernika)

Organizator: 
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

July 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
Events of the day 6 July 2020 (Monday)
Events of the day 7 July 2020 (Tuesday)
Events of the day 8 July 2020 (Wednesday)
Events of the day 9 July 2020 (Thursday)
Events of the day 10 July 2020 (Friday)
11
12
Events of the day 13 July 2020 (Monday)
Events of the day 14 July 2020 (Tuesday)
Events of the day 15 July 2020 (Wednesday)
Events of the day 16 July 2020 (Thursday)
Events of the day 17 July 2020 (Friday)
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 July 2020 (Wednesday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię