Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Spotkanie w bibliotece

Content

Opis: 

Spotkanie pod hasłem "Cztery pory roku w arboretum" z przewodniczką Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Iwoną Zinkiewicz odbędzie się w piątek 7 lutego 2020 roku o godzinie 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielsku Podlaskim przy ulicy Kazimierzowskiej 14.

 

Plakat z tekstem zaproszenia z wizerunkiem zielonego parku

Data wydarzenia: 
07.02.2020 17:30
Miejsce wydarzenia: 

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim, ulica Kazimierzowska 14

Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
Events of the day 21 September 2020 (Monday)
22
23
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię