Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Spektakl dla dzieci

Content

Opis: 

Spektakl dla dzieci w wieku 2-6 lat pod tytułem "Krasnoludek u kupca" w wykonaniu Teatru Tup Tup odbędzie się w niedzielę 23 lutego 2020 roku o godzinie 14.00 w Kreatywnym Centrum Kultury w Bielsku Podlaskim przy ulicy Studziwodzkiej 35 A. Wstęp płatny.

Więcej informacji w wydarzeniu -> Spektakl dla dzieci "Krasnoludek u kupca"

Data wydarzenia: 
23.02.2020 14:00
Miejsce wydarzenia: 

Kreatywne Centrum Kultury, ulica Studziwodzka 35A

Organizator: 
Kreatywny Bielsk Podlaski i Teatr Tup Tup

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
Events of the day 21 September 2020 (Monday)
22
23
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię