Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Prezentacja książki

Content

Opis: 

Prezentacja najnowszej książki autorstwa Doroteusza Fionika pt. "Hodi. Rzecz o Józefie Tokarzewiczu" odbędzie się we czwartek 20 lutego 2020 roku o godzinie 17.00 w bielskim ratuszu przy ulicy Mickiewicza 45, w siedzibie Muzeum w Bielsku Podlaskim.

Józef Tokarzewicz to publicysta, prozaik i krytyk literacki. Urodził się 8 stycznia 1841 roku w prawosławnej, białoruskiej rodzinie mieszczańskiej z Bielska Podlaskiego. Był człowiekiem o wszechstronnych zainteresowaniach — od literatury, filozofii i myśli społeczno-politycznej, po historię, folklor i etnografię. Wszystkie te kierunki w jego twórczości wydatnie się uzupełniają. Dzięki temu jegoutwory są wyraziste, nasycone bagażem wiedzy i osobistych doświadczeń. Jego twórczość posiada wymiar uniwersalny, stawiając go w plejadzie najwybitniejszych przedstawicieli myśli i słowa, nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Brązowa okałdka książki z tytułem i nazwiskiem autora

Data wydarzenia: 
20.02.2020 17:00
Miejsce wydarzenia: 

Muzeum w Bielsku Podlaskim, ratusz. ulica Mickiewicza 45

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
Events of the day 21 September 2020 (Monday)
22
23
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię