Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Warsztaty dla seniorów

Content

Opis: 

Warsztaty ceramiczne dla seniorów organizuje Muzeum w Bielsku Podlaskim. Odbędą się one we czwartek 13 lutego 2020 roku o godzinie 15.00 w muzeum w ratuszu przy ulicy Mickiewicza 45.

Muzeum w Bielsku Podlaskim rozpoczyna cykl zajęć i spotkań dla seniorów. Pierwszą propozycją są  warsztaty ceramiczne, powstałe z myślą o osobach, które pasjonują się sztuką ceramiczną i chciałyby poznać jej tajniki. Uczestnicy zajęć nauczą się wykonywać piękne anioły z tego materiału. Warsztaty będą składały się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to lepienie figurki, drugi zaś poświęcony jest ozdabianiu anioła. Efektem tego będą piękne i oryginalne anioły, które staną się wspaniałą ozdobą domu.

Czas trwania: 60 min. Koszt: 10 zł, z Kartą Dużej Rodziny - 7 zł.

Zapisy osobiste w muzeum lub telefoniczne: 509 336 841.

Data wydarzenia: 
13.02.2020 15:00
Miejsce wydarzenia: 

Muzeum, ratusz, ulica Mickiewicza 45

Organizator: 
Muzeum w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
Events of the day 21 September 2020 (Monday)
22
23
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię