Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Wakacje 2020 - BDK

Content

Opis: 

Bielski Dom Kultury zaprasza dzieci z wieku 10-13 lat na warsztaty artystyczne pod nazwą "Odkrywcy natury".

Zajęcia będą się odbywały w siedzibie Bielskiego Domu Kultury przy ulicy Kopernika 3 w okresie od 13 do 17 lipca 2020 roku w godzinach 10.00 - 14.30. W ich ramach przewidziano warsztaty: plastyczne, teatralne, poetyckie, muzyczne, wokalne, taneczne, fotograficzne, kulinarne i z robotyki, a także gry, zabawy i wiele innych atrakcji.

Ilość miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia są przyjmowane w godzinach pracy Bielskiego Domu Kultury (8.00 - 16.00) telefonicznie pod numerem telefonu: 85 730 34 14.

 

plakat z nawaimprezy, treścią zapowiedzi i wizerunkiem uśmiechniętego słońca

Data wydarzenia: 
13.07.2020 10:00 to 17.07.2020 14:30
Miejsce wydarzenia: 

Bielski Dom Kultury, ulica Kopernika 3 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
14
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię