Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Wakacje 2020 z MOSiR-em: siatkówka

Content

Opis: 

Turniej siatkóki plażowej dla dzieci i młodzieży w ramach "Lata w mieście 2020" zorganizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim.

Odbędzie się on w sobotę 22 sierpnia 2020 roku od godziny 11.00 na boisku stadionu przy ulicy Elizy Orzeszkowej 19. Udział w zawodach jest bezpłatny, a zwycięzcy otrzymają nagrody.

kolorowy plakat z treścią ogłoszenia

Data wydarzenia: 
22.08.2020 11:00
Miejsce wydarzenia: 

Stadion przy ulicy Elizy Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim
Załączniki: 

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię