Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Rocznica powstania

Content

Opis: 

Spotkanie mieszkańców oraz uroczysta minuta ciszy dla upamiętnienia 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odbędzie się w sobotę 1 sierpnia 2020 roku o godzinie 16.45 na Placu Jana Pawła II w pobliżu ratusza w Bielsku Podlaskim.

plakat w tonacji szaro-czerwonej z wizerunkiem trojka powstańców, znakiem Polski Walczącej i treścią ogłoszenia

Data wydarzenia: 
01.08.2020 16:45
Miejsce wydarzenia: 

Plac Jana Pawła II, przed ratuszem w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Bielska Inicjatywa Społeczna

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
14
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię