Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Cyrk

Content

Opis: 

Cyrk Vegas zaprezentuje swój program we czwartek i w piątek (6 i 7 sierpnia 2020 roku) o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Elizy Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim. Wstęp płatny.

Data wydarzenia: 
06.08.2020 17:00 to 07.08.2020 19:00
Miejsce wydarzenia: 

Stadion w Bielsku Podlaskim, ulica E. Orzeszkowej 19

Organizator: 
Cykr Vegas

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
14
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię