Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Narodowe Czytanie

Content

Opis: 

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim, Bielski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski zapraszają na "Narodowe Czytanie" w formule online, które odbędzie się 5 września 2020 roku od godziny 11.00.

Tematem tegorocznego wydarzenia będzie "Balladyna" Juliusza Słowackiego. W jego programie przewidziano czytanie performatywne fragmentów "Balladyny" online z grupą bielskich aktorów z Teatru The M.A.S.K. oraz prezentacje najciekawszych afiszy teatralnych dramatu "Balladyna".

Wydarzenie zostanie udostepnione na profilach facebookowych współorganizatorów.

Biały plakat z kolorową treścią ogłoszenia

Data wydarzenia: 
05.09.2020 11:00
Miejsce wydarzenia: 

Profile facebookowe organizatorów

Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim, Bielski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
21
22
Events of the day 23 September 2020 (Wednesday)
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię