Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Festyn białoruski

Content

Opis: 

Białoruski festyn ludowy odbędzie się w niedzielę 6 września 2020 roku o godzinie 17.00 w amfiteatrze miejskim w Parku Królowej Heleny w Bielsku Podlaskim.

W programie koncert zespołów białoruskich z Białostocczyzny oraz stoiska ze sprzedażą książek.

Organizatorami festynu są: Zarząd Główny BTSK w Białymstoku i Bielski Dom Kultury, dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz pomocy Centrum Kulturalnego Białorusi w Warszawie.

 

pomaranczowy plakat z czarną treścią ogłoszenia

Data wydarzenia: 
06.09.2020 17:00
Miejsce wydarzenia: 

Amfiteatr miejski w Parku Królowej Heleny w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Zarząd Główny Białoruskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego w Białymstoku i Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
21
22
Events of the day 23 September 2020 (Wednesday)
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię