Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Rajd Bielska Podlaskiego 2020

Content

Opis: 

Piąta edycja Samochodowego Rajdu Bielska Podlaskiego odbędzie się w niedzielę 6 września 2020 roku. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski.

Start rajdu zaplanowano na godzinę 11.00 w pobliżu ratusza. na ulicach Mickiewicza, Placu Ratuszowym i Sienkiewicza. Później odbędzie się osiem kolejnych prób sprawnościowych w czterech lokalizacjach: Arhelan, MPEC, POM i ratusz.  Zostaną one przeprowadzone zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Zakończenie rajdu i wręczenie pucharów planowane jest około godziny 18.00 na Placu Jana Pawła II w pobliżu ratusza.

W związku z panującą epidemią w tym roku rajdowi nie będą towarzyszyły atrakcje artystyczne. Organizatorzy, uczestnicy, a także kibice i widzowie, będą zobowiązani do zachowania szczególnych środków ostrożności.

Więcej informacji na temat rajdu oraz komplet dokumentów można znaleźć na stronie internetowej Samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

biały plakat z niebieskim napisem z nazwą rajdu

Data wydarzenia: 
06.09.2020 11:00 to 19:00
Organizator: 
Automobilklub Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
21
22
Events of the day 23 September 2020 (Wednesday)
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię