Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Wernisaż w Kreatywnym

Content

Opis: 

Wernisaż prac malarskich autorstwa grupy bielskich artystów zrzeszonych w Grupie Artystycznej "Wspólna Pasja" odbędzie się w niedzielę 6 września 2020 roku o godzinie 17.00 w Kreatywnym Centrum Kultury przy ulicy Studziwodzkiej 35A w Bielsku Podlaskim.

Wystawa obejmować będzie prace powstałe w różnych okresach i reprezentować będzie różnorodną tematykę.

Więcej o wernisażu w wydarzeniu -> Wernisaż "Wspólnej Pasji"

Data wydarzenia: 
06.09.2020 17:00
Miejsce wydarzenia: 

Kreatywne Centrum Kultury, ulica Studziwodzka 35A w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Grupa Artystyczna "Wspólna Pasja"

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię