Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Charytatywny spektakl w hotelu

Content

Opis: 

The M.A.S.K. - Teatralny Bielsk Podlaski oraz hotel Cztery Pory Roku zapraszają na charytatywny spektakl "Ksieżniczka na opak wywrócona" w wykonaniu bielskich aktorów.

Spektakl rozpocznie się w niedzielę 13 września 2020 roku o godzinie 16.00 w hotelu Cztery Pory Roku, Piliki 133.

Przychodząc na spektakl możesz wesprzeć Filipka (https://www.siepomaga.pl/filipek ) i Kubusia (https://www.siepomaga.pl/kubus), którzy walczą z chorobą SMA.

Miejsce: Taras restauracyjny hotelu Cztery Pory Roku. Wstęp na spektakl: cegiełka do puszki Kubusia/Filipka.

Więcej informacji w wydarzeniu -> Spektakl dla Filipka i Kubusia

Data wydarzenia: 
13.09.2020 16:00
Miejsce wydarzenia: 

Taras restauracyjny hotelu Cztery Pory Roku, Piliki 133

Organizator: 
Hotel Cztery Pory Roku i The M.A.S.K. - Teatralny Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
21
22
Events of the day 23 September 2020 (Wednesday)
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię