Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Charytatywne karaoke

Content

Opis: 

Na wieczór z karaoke, połączony z charytatywną zbiórką funduszy na leczenie małego chłopca Filipka, zaprasza bielska restauracja Kwarta.

Wieczór z karaoke rozpocznie się w piątek 11 września 2020 roku o godzinie 20.00 w Kwarcie przy ulicy Mickiewicza 47.

Więcej informacji w wydarzeniu: Karaoke

Data wydarzenia: 
11.09.2020 20:00
Miejsce wydarzenia: 

Restauracja Kwarta, ulica Mickiewicza 47

Organizator: 
Restauracja Kwarta

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
21
22
Events of the day 23 September 2020 (Wednesday)
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię