Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Charytatywna Restauracja pod Gwiazdami

Content

Opis: 

Charytatywną akcję pod nazwą "Restauracja pod gwiazdami" organizuje Kreatywny Bielsk Podlaski we współpracy z dwiema reatauracjami: Mickievicza 62 w Bielsku Podlaskim oraz Bulaj w Sopocie. W kulinarny rejs wyruszyć można w sobotę 19 września 2020 roku od godziny 13.00. Celem rejsu jest pomoc choremu chłopcu Filipkowi.

Więcej informacji w wydarzeniu -> Restauracja pod Gwiazdami

Data wydarzenia: 
19.09.2020 13:00 to 22:00
Miejsce wydarzenia: 

Restauracja Mickievicza 62, ulica Adama Mickiewicza 62 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Kreatywny Bielsk Podlaski, Janusz Kuptel Catering

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię