Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Kino w BDK

Content

Opis: 

Kino w Twoim Mieście zaprasza do siedziby Bielskiego Domu Kultury przy ulicy Kopernika 3 na kolejne seanse w niedzielę 20 września 2020 roku.

Plan seansów:

  • godzina 14.00 - O czym marzą zwierzęta (film animowany)
  • godzina 15.45 - Pętla (reżyseria Patryk Vega)
  • godzina 17.45 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (film Jana Holoubka z udziałem bielskiego aktora Piotra Szekowskiego)
  • godzina 20.00 - Pętla

Więcej informacji na profilu "Kino w Twoim Mieście"

Data wydarzenia: 
20.09.2020 14:00 to 21:45
Miejsce wydarzenia: 

Bielski Dom Kultury, ulica Kopernika 3 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Kino w Twoim Mieście

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2020

M T W T F S S
1
Events of the day 2 September 2020 (Wednesday)
3
Events of the day 4 September 2020 (Friday)
Events of the day 5 September 2020 (Saturday)
Events of the day 6 September 2020 (Sunday)
7
8
Events of the day 9 September 2020 (Wednesday)
10
Events of the day 11 September 2020 (Friday)
Events of the day 12 September 2020 (Saturday)
Events of the day 13 September 2020 (Sunday)
14
Events of the day 15 September 2020 (Tuesday)
16
Events of the day 17 September 2020 (Thursday)
Events of the day 18 September 2020 (Friday)
Events of the day 19 September 2020 (Saturday)
Events of the day 20 September 2020 (Sunday)
21
22
Events of the day 23 September 2020 (Wednesday)
Events of the day 24 September 2020 (Thursday)
25
Events of the day 26 September 2020 (Saturday)
Events of the day 27 September 2020 (Sunday)
28
29
30

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię