Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

PełnoAktywni Wolontariusze

Content

Opis: 

Drugie spotkanie partnerskie pod hasłem "PełnoAktywni Wolontariusze" odbędzie się we czwartek 17 września 2020 roku o godzinie 14.00 w Urzędzie Miasta Bielsk Podlaski przy ulicy Kopernika 1, w sali konferencyjnej numer 302 na trzecim piętrze.

Miejsce jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Ze względu na epidemię, ograniczono liczbę miejsc. Chętni do udziału w spotkaniu proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie chęci przybycia pod numer telefonu 600 881 572.

Więcej o spotkaniu w serwisie internetowym Stwoarzyszenia "Centrum na Wschodzie"

Data wydarzenia: 
17.09.2020 14:00
Miejsce wydarzenia: 

Urząd Miasta Bielsk Podlaski, ulica Kopernika 1, sala numer 302 (trzecie piętro)

Organizator: 
Stowarzyszenie Centrum na Wschodzie

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię