Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Jubileusz zespołu Ranok

Content

Opis: 

Koncert z okazji jubileuszu 25-lecia Ukraińskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Ranok" odbędzie się w sobotę 24 października 2020 roku o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Bielskiego Domu Kultury przy ulicy 3 Maja 2.

Więcej informacji na stronie internetowej Bielskiego Domu Kultury

Ilustracja jest plakatem. W jego górnej części zamieszczono zdjęcie zrobione z lotu ptaka. Znajdują się na nim cżłonkowie zespołu w strojach ludowych, trzymający się za ręce i ustawieni w kształt liczby 25. W środkowej częsci widnieje stylizowany napis "Ranok" i treść zaproszenia. W dolnej części znajdują się logotypy sponsorów i patronów imprezy.

Data wydarzenia: 
24.10.2020 16:00
Miejsce wydarzenia: 

Bielski Dom Kultury, ulica 3 Maja 2 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Bielski Dom Kultury oraz Związek Ukraińców Podlasia

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię